ESMH250VSN103MR25S
MFR.Part #
ESMH250VSN103MR25S
JLCPCB Part #
C1603774
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25V 25mm 3.4668A@100kHz 30mm 50mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS