EKMM401VSN151MQ30W
MFR.Part #
EKMM401VSN151MQ30W
JLCPCB Part #
C1603547
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2584A@50kHz 1.658Ω@120Hz 10mm 150uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS