EKMQ630ELL222MMP1S
MFR.Part #
EKMQ630ELL222MMP1S
JLCPCB Part #
C1603503
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
1.782A@100kHz 18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS