ESMH800VNN222MQ30W
MFR.Part #
ESMH800VNN222MQ30W
JLCPCB Part #
C1603290
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 113mΩ@120Hz 2.952A@100kHz 2000hrs@85℃ 2200uF 25.4mm 30mm 80V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS