EKMH350VNN472MQ25W
MFR.Part #
EKMH350VNN472MQ25W
JLCPCB Part #
C1603132
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.944A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 25mm 35V 4700uF 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS