ESMH401VSN181MQ35S
MFR.Part #
ESMH401VSN181MQ35S
JLCPCB Part #
C1602812
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.381Ω@120Hz 1.859A@100kHz 10mm 180uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 35mm 400V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS