ELXG350VSN472MR25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXG350VSN472MR25S
JLCPCB Part #
C1602715
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.9116A@100kHz 10mm 25mm 30mm 35V 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS