ESMH101VSN182MQ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH101VSN182MQ35S
JLCPCB Part #
C1602712
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 138mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.3A@100kHz 35mm ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS