EGPD101ELL431MU35H
MFR.Part #
EGPD101ELL431MU35H
JLCPCB Part #
C1602584
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+135℃ 100V 14.5mm 2000hrs@135℃ 3.51A@100kHz 35mm 430uF 43mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS