ESMQ351VSN181MP30S
MFR.Part #
ESMQ351VSN181MP30S
JLCPCB Part #
C1602459
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.745A@50kHz 10mm 180uF 2000hrs@85℃ 22mm 30mm 350V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS