EKMH160VNN223MQ45S
MFR.Part #
EKMH160VNN223MQ45S
JLCPCB Part #
C1602400
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 22000uF 25.4mm 3.5856A@100kHz 30mΩ@120Hz 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS