EKMR401VSN121MP25S
MFR.Part #
EKMR401VSN121MP25S
JLCPCB Part #
C1602244
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 400V 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS