EGPA630ELL182MM40S
MFR.Part #
EGPA630ELL182MM40S
JLCPCB Part #
C1601454
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+125℃ 1.926A@120Hz 1800uF 18mm 30mΩ@100kHz 40mm 5000hrs@125℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS