EKZN100ELL123MMP1S
MFR.Part #
EKZN100ELL123MMP1S
JLCPCB Part #
C1601338
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12000uF 12mΩ 18mm 3.723A@120Hz 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS