ELXZ160ELL562MM30S
MFR.Part #
ELXZ160ELL562MM30S
JLCPCB Part #
C1601255
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 3.33A@100kHz 30mm 5600uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS