EKZN250ELL562MMN3S
MFR.Part #
EKZN250ELL562MMN3S
JLCPCB Part #
C1600804
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14mΩ 18mm 25V 3.5615A@120Hz 31.5mm 5600uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS