EKMQ401ELL470ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ401ELL470ML25S
JLCPCB Part #
C1600803
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 360mA@100kHz 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS