EKXJ161ELL181MU25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXJ161ELL181MU25S
JLCPCB Part #
C1600663
Package
Plugin,D14.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 160V 180uF 2.0025A@100kHz 25mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS