EKMQ350ELL332MLN3S
MFR.Part #
EKMQ350ELL332MLN3S
JLCPCB Part #
C1600588
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.62A@100kHz 16mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS