EGXF630ELL821MM20S
MFR.Part #
EGXF630ELL821MM20S
JLCPCB Part #
C1600454
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.05A@120Hz 18mm 20mm 3000hrs@125℃ 55mΩ@100kHz 63V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS