EGXF630ELL102MK40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF630ELL102MK40S
JLCPCB Part #
C1600429
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+125℃ 1.848A@120Hz 1000uF 12.5mm 3000hrs@125℃ 38mΩ@100kHz 40mm 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS