EKYA6R3ELL472MK25S
MFR.Part #
EKYA6R3ELL472MK25S
JLCPCB Part #
C1600367
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.23A@100kHz 25mm 4700uF 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS