EKY-101ELL821MM40S
MFR.Part #
EKY-101ELL821MM40S
JLCPCB Part #
C1600288
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 18mm 2.7A@100kHz 40mm 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS