EGXE161ELL330MJ25S
MFR.Part #
EGXE161ELL330MJ25S
JLCPCB Part #
C1600162
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 154mA@120Hz 160V 2000hrs@125℃ 25mm 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS