ELXV160ETE122MK20S
MFR.Part #
ELXV160ETE122MK20S
JLCPCB Part #
C1600141
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.36A@100kHz 12.5mm 1200uF 16V 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS