EKZE800ELL102ML40S
MFR.Part #
EKZE800ELL102ML40S
JLCPCB Part #
C1600000
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 1000uF 16mm 27mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS