ELXV350ELL222MM30S
MFR.Part #
ELXV350ELL222MM30S
JLCPCB Part #
C1599919
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.632A@120Hz 18mm 2200uF 24mΩ 30mm 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS