EKXJ351ELL680MJ50S
MFR.Part #
EKXJ351ELL680MJ50S
JLCPCB Part #
C1599889
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2125A@100kHz 10mm 12000hrs@105℃ 350V 50mm 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS