EGXF800ELL561MK35S
MFR.Part #
EGXF800ELL561MK35S
JLCPCB Part #
C1599859
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 1.38A@120Hz 12.5mm 3000hrs@125℃ 35mm 44mΩ@100kHz 560uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS