EGXE351ELL470MLN3S
MFR.Part #
EGXE351ELL470MLN3S
JLCPCB Part #
C1599841
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 243mA@120Hz 31.5mm 350V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS