EKXJ421ELL470MK35S
MFR.Part #
EKXJ421ELL470MK35S
JLCPCB Part #
C1599770
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2625A@100kHz 12.5mm 12000hrs@105℃ 35mm 420V 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS