ESMG630EMC102ML25S
MFR.Part #
ESMG630EMC102ML25S
JLCPCB Part #
C1599755
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@100kHz 1000uF 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS