EGXF201ELL131MM20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF201ELL131MM20S
JLCPCB Part #
C1599718
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 130uF 18mm 200V 20mm 3000hrs@125℃ 605.5mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS