ESMQ160ELL682ML25S
MFR.Part #
ESMQ160ELL682ML25S
JLCPCB Part #
C1599696
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 16mm 2.43A@100kHz 2000hrs@85℃ 25mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS