ESMQ201ELL680MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ201ELL680MK25S
JLCPCB Part #
C1599681
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 200V 25mm 350mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS