EKMG101ELL471ML25S
MFR.Part #
EKMG101ELL471ML25S
JLCPCB Part #
C1599614
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 16mm 25mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS