EKMQ401ELL1R0MF11D
MFR.Part #
EKMQ401ELL1R0MF11D
JLCPCB Part #
C1599599
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 15mA@120Hz 1uF 2.5mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS