ELXV100ELL682MM30S
MFR.Part #
ELXV100ELL682MM30S
JLCPCB Part #
C1599528
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 2.72A@100kHz 30mm 5000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS