ELXZ350ETE102MK25S
MFR.Part #
ELXZ350ETE102MK25S
JLCPCB Part #
C1599466
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 1000uF 12.5mm 25mm 30mΩ 35V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS