EPAG451ELL270MJ40S
MFR.Part #
EPAG451ELL270MJ40S
JLCPCB Part #
C1599465
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 27uF 40mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS