EKXJ221ELL181MUN3S
MFR.Part #
EKXJ221ELL181MUN3S
JLCPCB Part #
C1599447
Package
Plugin,D14.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 180uF 2.14875A@100kHz 220V 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS