ESMQ451ELL220MK25S
MFR.Part #
ESMQ451ELL220MK25S
JLCPCB Part #
C1599411
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 140mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 25mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS