ESMQ350ELL332MLN3S
MFR.Part #
ESMQ350ELL332MLN3S
JLCPCB Part #
C1599293
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.268A@100kHz 2000hrs@85℃ 31.5mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS