ELXY500ELL122ML35S
MFR.Part #
ELXY500ELL122ML35S
JLCPCB Part #
C1599228
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 1.392A@120Hz 1200uF 16mm 27mΩ 35mm 50V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS