ELXV630ELL102MM35S
MFR.Part #
ELXV630ELL102MM35S
JLCPCB Part #
C1598946
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 1.97A@100kHz 1000uF 18mm 35mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS