ELXY350ELL122MK35S
MFR.Part #
ELXY350ELL122MK35S
JLCPCB Part #
C1598913
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 1.332A@120Hz 12.5mm 1200uF 24mΩ 35V 35mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS