ELXV350ELL152MK40S
MFR.Part #
ELXV350ELL152MK40S
JLCPCB Part #
C1598768
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.23A@120Hz 12.5mm 1500uF 24mΩ 35V 40mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS