ELXV500ELL821MK40S
MFR.Part #
ELXV500ELL821MK40S
JLCPCB Part #
C1598749
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.06A@120Hz 12.5mm 29mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS