ELBG350ETS102ML15S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELBG350ETS102ML15S
JLCPCB Part #
C1598741
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 0%~+30% 1000uF 15mm 16mm 35V 5000hrs@105℃ 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS