EKZN250ELL332MM20S
MFR.Part #
EKZN250ELL332MM20S
JLCPCB Part #
C1598494
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 2.5875A@120Hz 20mm 20mΩ 25V 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS